نقشه برداری راهسازی

ادامه حیات هر کشوری با توجه به توسعه و پیشرفت صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، ارتباط مستقیمی با گستردگی شبکه راه‌های اصلی و فرعی آن کشور دارد. برای رسیدن به یک تمدن پیشرفته، دارا بودن راه‌های استاندارد معلوم و آشکار است. امکان حمل و نقل‌های سریع از شهری به شهر دیگر، تسریع در حمل و نقل محصولات کشاورزی از تولید کننده به دست مصرف کننده، جابجایی مسافر با ایمنی زیاد و در زمان کوتاه از جمله مواردی است که اهمیت این ارتباط را به نحوی شایسته بیان می‌کند.

هدف اصلی از انجام این نوع نقشه بردار، ایجاد ارتباط بین مناطق مختلف می‌باشد و یکی از مهم‌ترین مراحل آن طراحی و پیاده کردن طرح روی زمین است. منظور از پیاده کردن، ترسیم یک مسیر انعکاسی هندسی شامل قسمت‌های مختلف مسیر اعم از قوس‌ها و… می‌باشد. یک مسیر مناسب می‌بایست از نظر اجتماعی، اقتصادی، محیطی و فرهنگی مد نظر باشد و همچنین باید ایمن، راحت و سریع باشد.

نقشه برداری راهسازی نقشه نگار شمال گیلان

گروه نقشه برداری نقشه نگار شمال به عنوان مجری و پیمانکار پروژه‌های راهسازی در استان گیلان آماده پذیرش پروژه‌های مرتبط با راهسازی می‌باشد. انجام عملیات راهسازی در سه فاز مطالعه مقدماتی، مطالعه اصولی و مطالعه قطعی صورت می‌پذیرد و این عملیات عمدتا در منطقی مانند دشت، تپه ماهور و کوهستان صورت می‌گیرد.